Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

Přiznání titulu od ČSCH, SCHK ČR  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

 

Zeus je Supreme šampion

 

Dnes ráno 15.4.2012 jsme s kocourem jeli na Mezinárodní výstavu koček v Karlových Varech, pořádanou naším Klubem koček. GIC Zeus tam potřeboval získat poslední potřebný certifikát CACS ve 3. soutěžní třídě. Posuzoval ho polský posuzovatel Ireneusz Pruchniak a poslední certifikát CACS  mu udělil. Na závěr jsme byli ještě pozváni na výběr do nominace BIS, kde Zeus podlehl krásnému stříbrnému Ocikatovi. Nyní je tedy nově SC Zeus a po zisku nejvyššího titulu jsme s ním ukončili výstavní činnost. 

Dnes 14.4.2012 se konala Mezinárodní výstava koček Karlových Varech, kterou pořádá náš Klub koček. Výstavy se zúčastnil náš GIC Zeus a získal předposlední desátý certifikát CACS v 3. soutěžní třídě, potřebný k získání titulu nejvyššího šampiona. 

Velikonoční přání  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

 

Opět přišlo jaro, slunce krásně svítí, všechno kolem zelená se, louky zdobí pestré kvítí.

Velikonoce jsou svátky přibývajícího světla, ve světě přírody i v nás.

Běží běží zajíček, nese nůši vajíček, tomu kdo teď svátky slaví přejem lásku, štěstí, zdraví. Veselé Velikonoce.

Hody, hody, doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný.

A koledník si rád vyslechne:

Dávám ti vajíčko malované, za tvoje srdéčko milované.

Časopis Naše kočky 11-2011 se věnoval mj. hlavně habešským kočkám ve dvou článcích. Oba články si můžete přečíst také v naší rubrice O habešankách > Co o ABY píší jinde. V hlavním tématu je portrét plemene Habešanky a dále v tématu chov je článek Habešské kočky u nás

Naše habešanky

 

Dnes 3.3.2012 se konala Mezinárodní výstava koček v Kongresovém paláci v Praze. Výstavy jsme se zúčastnili s naším GIC Diem a on získal už devátý certifikát CACS v 3. soutěžní třídě. Pro získání nejvyššího titulu Supreme champion už mu schází jen dva certifikáty.  

V časopisu Naše kočky 2-2012 se mi líbil úvodník ve kterém Zdeněk Gorgoň připomíná 45. výročí první chovatelské organizace koček v Československu. Dále popisuje sebe coby pamětníka a velmi hezky popisuje své týdenní osobní soužití s habešankami. Zde je celý úvodník Chovatelství je řehole

 

 

Zdeněk Gorgoň

1  
2  
3  
4  
..  
10  
..  
16  
 
© JaDr 2008 admin