Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

Naše Královna Issa bude maminkou.

Máme moc horkou a radostnou novinku a to, že Issa je v očekávání příchodu koťátek. 

Není to sice následek bujarých oslav Diovo narozenin (viz. novinka níže z 31.7.2009), neb se říje Issy dostavila znovu za deset dnů po jeho narozeninách. Porod by měl být v druhé polovině října.

Zájemci o koťátko si u nás mohou zadat rezervaci.

Zeus je Interšampion - a získal titul IC před své jméno.

Před chvilkou jsme se vrátili z 18. mezinárodní výstavy koček FIFe pod záštitou starosty městyse v Chodové Plané. Výstavy se o víkendu konaly dvě a byly obě (viz předchozí novinka) pro Dia úspěšné. Na své dnešní třetí výstavě ve třídě šampionů (7. třídě) získal CH Zeus třetí certifikát CACIB a opět byl nominován do BIS.  

CH Zeus se dnes zúčastnil 17. mezinárodní výstavy koček pod záštitou starosty městyse Chodová Planá a získal již druhý certifikát CACIB a byl nominován do BIS, kde podlehl Interšampionovi Ocikat. Těšíme se na zítřek kde jsme také přihlášeni.

CH Zeus se zúčastnil první zahraniční výstavy koček v Bratislavě z které jsme se právě vrátili domů. Bylo to v 7. třídě, která je třídou šampionů a moc se líbil. Získal ocenění Ex1 a první certifikát CACIB a byl ve výběru do nominace, kde podlehl krásnému kocourovi ruské modré vystavovatelky Mgr. Marešové z našeho kočkoklubu. Cesta byla zdlouhavá a v Bratislavě vládlo celý den tropické vedro a to 35°C, což se projevilo i v sále, kde bylo nesnesitelné vedro.   

Na snímku vlevo je v pozadí vchod do Domu kultúry Ružinov v Bratislavě. (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)

 Šampion Zeus má dnes 1. narozeniny

 

Přejeme mu společně s Issou všechno nejlepší, aby mu vydržela jeho rošťácká hravost, nekonečná mazlivost a hlavně, aby se mu líbily habešské slečny.

Asi nejhezčí dárek mu dala Issa ...... prostě ona mu dala. Jsme tedy zvědaví co ukáže čas.

Zeus je Šampion - a získal titul CH před své jméno.

Dnes jsme se vrátili z 15. mezinárodní výstavy koček FIFe v Ústí nad Labem. Na výstavu jsme byli přihlášeni také s Diem a na své třetí výstavě v otevřené 9. třídě získal Zeus třetí certifikát CAC. Tím se stal šampionem a získal trvalou chovnost.  

Dnes se konala 14. mezinárodní výstava koček FIFe v Ústí nad Labem. Výstavy se zúčastnil také náš Zeus, který na své druhé výstavě v otevřené 9. třídě získal druhý certifikát CAC. Těšíme se na zítřejší 15. MVK, která se koná tamtéž.  

1  
..  
10  
11  
12  
13  
14  
15  
16  
 
© JaDr 2008 admin