Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

28. února a 1. března 2009 jsme se zúčastnili 7. a 8. mezinárodní výstavy koček Freya Cat Show 2009 v Ústí nad Labem.

Na sobotu 28. února byla přihlášena Issa a získala sůj druhý CAC a zúčastnila se výběru do nominace. Dále byl také přihlášen na svou vůbec první výstavu Zeus, který byl ohodnocen V1 a rovněž se zúčastnil výběru do nominace. Ke svým oceněním oba získali krásné kokardy.

Na neděli 1. března byla přihlášena jen Issa a získala svůj třetí CAC, opět překrásnou kokardu a byla nominována do BIS, kde však pro svou nervozitu neuspěla.

Issa je Šampion - a získala titul CH před své jméno. 

Po získání tří certifikátů CAC se stala Issa šampionem. Tím jsme ukončili její výstavní karieru, protože ona tuto činnost něměla ráda.

Do rubriky Fotogalerie přidány fotografie do podrubriky Různé - kočky (ze ZOO Ostrava - od mého fotopřítele Ing. Martina Ševčíka)

 

 

 

Rys kanadský

31. ledna a 1. února 2009 jsme se s Issou zúčastnili 3. a 4. mezinárodní výstavy koček v PlzniIssa získala svůj první CAC.

Přidána rubrika Božský Zeus a první fota našeho Dia. Do společných taky dvě s Issinou.

21.12.2008 k nám přibyl habešský kocourek divoce zbarvený Zeus Rosa Glauca narozený 31.7.2008.

 

 

 

 

Božský Zeus

Přidány

nové fotografie Issy

 

 

 

Duo Bastet

Přidána velmi zajímavá témata. Prvním tématem je Výživa koček a toto je rozděleno do podtémat. Prvním je Druhy výživy, druhým podtématem je Syrová výživa BARF, třetím Jídelníček BARF a čtvrtým Mlsný jazýček. A do tématu Zdraví a nemoci přidáno podtéma Odčervení koček. Tato témata spolu velmi úzce souvisí.

1  
..  
12  
13  
14  
15  
16  
 
© JaDr 2008 admin