Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

Včera tj. 21.1.2012 jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy koček v Hotelu Diplomat v Praze. Výstavy se zúčastnil náš GIC Zeus a získal osmý certifikát CACS v 3. soutěžní třídě. Postoupil do výběru do nominace a tam posuzovatelka zjevně fandící modrým britkám vybrala kocoura, který velmi ostře napadal nejen svou majitelku, ale i každého, kdo se k němu chtěl přiblížit. V BIS ho musela předvést jen Lena Venclíková, která ho dokázala pevně držet a dokonce dva posuzovatelé se ho báli dotknout a udržovali bezpečnou vzdálenost od něj. 

Tak abych začal letošní rok dobře, tak se musím veřejně přiznat, a potvrdit pořekadlo, že i mistr tesař se někdy utne. Po narození vrchu C jsem se koukl na pohlaví koťat a zdálo se mi, že u modrého kotěte vidím pimpáska a tak dostal jméno Claudius. A ejhle nějak jsem si toho dále nevšímal a najednou jsem začal postrádat u kocourka jeho kuličky ... a tak vlastně to není Claudius, ale Claudia. Zde je to už opravené > vrh C

Všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a osobní pohody do nového roku 2012 přeji včetně habešanek z Chovatelské stanice Queen Bastet v Chomutově Vám všem.

 

PF 2012 a .. takhle moc štěstí přejí všichni habešáci  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

 

V sobotu 10. prosince měla koťátka našemu vrhu "C" jeden měsíc. Při té příležitosti jsme pořídili jejich první fotografie. Podívejte se, tady jsou fotografie koťátek Cleopatra a Claudius

 

Asi se bude fotit, a tak hurá pryč (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

Dnes jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy koček v Lysé nad Labem. Výstavy se zúčastnil náš GIC Zeus, získal sedmý certifikát CACS v 3. soutěžní třídě a naše mladá princezna Bona Dea, na své první samostatné výstavě a získala ocenění V1 ve třídě koťat 3 - 6 měsíců.

Včera tj. 10. listopadu 2011 ve večerních hodinách se našemu chovnému páru narodila dvě koťátka. Jako první přišla na svět kočička divoce zbarvená a potom přišel modrý kocourek. Jedná se o vrh C a bližší informace budou v rubrice Děti bohů.

Ilustrační foto stejných barev z předchozího vrhu  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
..  
16  
 
© JaDr 2008 admin