Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

Vyhlášení nejlepšího vrhu výstavy (děkuji Zdeňkovi Gorgoňovi za foto) (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

 

Před chvílí jsme přijeli domů z Mezinárodní výstavy koček "Praha, podzim 2011" v Kongresovém centru. Výstavy se zúčastnil náš kocour Zeus a získal šestý certifikát CACS v 3. soutěžní třídě, byl ve výběru do nominace, ale nominaci nezískal. Dále se výstavy zúčastnil náš vrh "B" který byl nakonec ve velké konkurenci 13 vrchů nejúspěšnější a získal ocenění "Nejlepší vrh výstavy". Považujeme tuto výstavu za velmi úspěšnou. 

Na konci výstavy si noví majitelé převzali kocourka Bacchuse a odjeli s ním do jeho nového domova v Hlubočci u Opavy. Přejeme jim mnoho radosti a jemu, aby byl obklopen velkou láskou, kterou on velmi rád opětovává. 

 

Bona Dea, Blue Angel a Bacchus na společné fotografii (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

 

Tento víkend byla poslední příležitost udělat fotky našeho vrhu "B", protože příští sobotu 15.10.2011 jedeme s nimi na výstavu do Prahy do Kongresového paláce. Tam si přijede nový majitel pro Bacchuse. K focení potřebuji asistenci dcery a vnučky, neb koťata není možné udržet na pár vteřin v klidu. Musíme je řádně utahat a pak teprve s nimi pracovat. Včera jsme pořídili několik jejich fotografií. Zde jsou fotografie koťátek Bona Dea, Bacchus a Blue Angel. 

Zveme milovníky habešanek, na výstavu do Kongresového paláce, kde mohou vidět tato koťata naživo naposledy pohromadě, jste srdečně vítáni.

Dnes 4. října jsou koťátkům našemu vrhu "B" tři měsíce. Byla dnes očkována proti kočičím nemocem, dále proti vzteklině a nakonec jim byl aplikován mikročip. Tím jsou definitivně na jeden rok připravena do života. Zde je odkaz na vrh "B", kde jsou Bona Dea, Bacchus a Blue Angel se stručným dosavadním životopisem. 

Dnes v pondělí 12. září je našemu vrhu "B" deset týdnů. Včera jsme pořídili několik jejich fotografií. Zde jsou fotografie koťátek Bona Dea, Bacchus a Blue Angel

 

Princezny Bona Dea a Blue Angel už toho focení mají dost (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

Tento víkend se konaly dvě mezinárodní výstavy koček v Chodové Plané, které pořádal náš klub. Obou výstav se zúčastnil také náš GIC Zeus a získal dva certifikáty CACS, potřebné pro získání titulu nejvyššího. V sobotu 3.9.2011 jej posuzoval švýcarský posuzovatel Fabrice Calmes a v neděli 4.9.2011 německý posuzovatel Dietmar Sagurski. Oba dny získal GIC Zeus nominaci BIS, ve které jsme však nezvítězili. Přesto považujeme tento víkend za velmi úspěšný.

 

Čekání na posouzení pří sobotní výstavě (děkujeme Leně Venclíkové za foto) 

V pondělí 15.srpna bylo našemu vrhu "B" šest týdnů a tak jsme pořídili několik jejich fotografií. Zde jsou fotografie koťátek Bona Dea, Bacchus a Blue Angel

 

 

 

 

Bacchus ovládající kung-fu zve k prohlídce (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

Včera byly našim malým tři týdny a dnes jsem přidal první fotky vrhu B. Moc se jim to focení nelíbilo, ale to je snad pokaždé se vším, když je něco jednou prvně.  

Vrh B   (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)

1  
2  
3  
4  
5  
6  
..  
10  
..  
16  
 
© JaDr 2008 admin