Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

Zvu diváky, a vystavovatele na naše dvě mezinárodní výstavy koček, které se konají v Kulturním domě v Chodové Plané ve dnech 3. a 4. září 2011. Pořádá je náš Klub koček Karlovy Vary.

 

 

Plakát výstav    (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)

Dnes jsou našemu vrhu B dva týdny a koťátka dobře přibírají, rostou jako z vody, a všechna již koukají. Jako první otevřel oči Bacchus (14.7.), potom otevřela oči Bona Dea (17.7.) a dnes také poslední v řadě Blue Angel.  

Dnešního dopoledne naší Issince se narodila tři koťátka. Jako první přišla na svět kočička divoce zbarvená, potom přišel červenohnědý kocourek a na závěr ještě modrá kočička. Porod probíhal normálně a doufáme, že se nadále nevyskytnou žádné problémy. Přejeme jim a i Issince hodně štěstí a zdraví. Bližší informace uvedeme později v rubrice Děti bohů.

Dnes v podvečer jsem obdržel několik fotografií Apollóna of Queen Bastet ze Slovenska od jeho majitelky. Jedna je zde v záhlaví a ostatní jsou na konci vrhu A. Fotografie byly pořízeny na Mezinárodní výstavě koček v Žilině. Apollónku získal jsi po své mamce její krásný vzhled a jseš opravdu moc hezký. Paní majitelce děkuji za fotografie.

 

 

Apollón of Queen Bstet dne 1.5.2011    (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)

Před malou chvilkou jsem dostal velmi příjemnou a moc milou zprávu ze Slovenska, kde se náš odchovanec a mladík Apollón (tam má domací jméno Ory) dnes zúčastnil Mezinárodní výstavy koček v Žilině a získal další CAC. Apollónku máme z tebe velkou radost a jsme na tebe hrdí. Paní majitelce přejeme mnoho úspěchů a radosti, které jim Ory bude dávat.

Certifikát z dnešního úspěšného vystoupení.

MÁJ (Karel Hynek Mácha)

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech; květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech.
Jezero hladké v křovích stinných zvučelo temně tajný bol,
břeh je objímal kol a kol;
 a slunce jasná světů jiných
bloudila blankytnými pásky, planoucí tam co slzy lásky. .....

 

Kvetoucí sukury všude kolem nás    (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)

..... celé vč. pokračování zde

Zvu diváky, neb vystavovatelé jsou již příhlášeni, na naše dvě mezinárodní výstavy koček, které se konají v Lidovém domě v Karlových Varech - Staré Roli tento víkend tj. 16. a 17. dubna 2011. Pořádá je náš Klub koček Karlovy Vary.

 

 

Plakát výstav    (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
..  
16  
 
© JaDr 2008 admin