Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

GIC Zeus se dnes zúčastnil 34. Mezinárodní výstavy koček v Mostě a získal svůj první certifikát CACS  ve třídě Grandinteršampionů.

 

 

Jeho veličenstvo Zeus   (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

Dnes jsem byl na návštěvě u našeho prvního dítěte bohů. Zefyros of Queen Bastet opravdu roste do krásy a jako správný habešák je to taky pěknej lumpík. Má se v nové rodině moc dobře a je to prý velký jedlík. Tělo má štíhlé, ale té energie co vydá ja hodně. Do rubriky "Vrh Z" přidány nové fotografie 

 

 

Zefyros of Queen Bastet (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)     

Do rubriky Menu > Výstavy koček > Místa výstav v ČR byly pro úplnost doplněny Propozice. U těch míst výstav, kde propizice nejsou ještě vydány, tento údaj chybí. 

Zeus je Mezinárodním Grandšampionem - a získal titul GIC před své jméno.

Dnes se konala 19. mezinárodní výstava koček FIFe pod záštitou starosty města Ostrov. Výstavy se zúčastnil také Zeus a byl opět úspěšný. Na své dnešní výstavě ve třídě Interšampionů (v 5. třídě) získal IC Zeus osmý certifikát CAGCIB a byl nominován do BIS, kde podlehl krásnému bengálovi.  

Před chvílí jsme se vrátili z Mezinárodní výstavy koček Pedigree Cat Show organizované klubem KfB, která se konala v Bärenhalle v Bindlachu (Německo). Účastnil se jí také IC Zeus a získal svůj sedmý certifikát CAGCIB. Výstava byla moc hezky připravena a program byl perfektně dodržován, na takové výstavy se budeme rádi vracet.

 

Na snímku vlevo je pěkná a prostorná spotovní hala v Bindlachu. (po kliknutí na obrázek se foto zvětší)

Dnes dopoledne se vydal náš mazlík a rošťák Apollónek na dalekou cestu do nového domova do Banské Bystrice. Přejeme mu a jeho nové majitelce hodně radosti a štěstí. Včera jsme s ním udělali pár snímků a tak jsme je přidali k těm předešlým ve vrhu "A".

 

 

Ještě naposledy mě chtějí fotit ... nebo se tu bude něco promítat?  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

Dnes se konala mezinárodní výstava koček  "Praha jaro 2010"  v Hotelu Pyramida v Praze 6, Břevnově. Výstavy se také zúčastnil IC Zeus a získal  v konkurenci jiného kocoura z CHS Rosa Glauca hodnocení V2.

 

Dnes mě to nebavilo ... byl jsem druhý  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
16  
 
© JaDr 2008 admin