Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Novinky

U příležitosti dvouměsíčních narozenin našich rostoucích mladíků jsme přidali fotografie Apollóna a Aithéra. Při té příležitosti si scénu přišel otestovat také jejich taťka božský IC Zeus, tak jsme i jemu pořídili pár fotek ze současnosti, nakonec rodiče se společně podívali na přípravy focení a to naše královna matka CH Issa měla druhé narozeniny (fotky jsou až dole ve všech rubrikách). 

 

Jeden záběr, kdy si focení spletli s arénou  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

Dnes slavíme s CH Issou její druhé narozeniny. Zároveň dnes oslavují její dva junioři dva měsíce, kteří právě dnes dosáhli na desetinásobek jejich poporodní hmotnosti a tím překonali hmotnost 1 kg. Při této příležitosti dostali pravou kočičí ňamku a to syrová kuřecí srdíčka a syrové kuřecí prsní řízky. No bylo vidět, že jsem se jim strefil do apetitu. K hodování také na chvilku pustili svého taťku IC Dia, aby z toho taky něco měl.

Dnes se konala 5. mezinárodní výstava koček v Kulturním domě v Manětíně. Účastnil se jí také IC Zeus a získal svůj šestý certifikát CAGCIB , byl nominován do BIS a tam všemi hlasy vyhrál BIS kocourů v kategorii krátkosrstých koček.

 

 

 

Diův vítězný pohár  (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

Dnes jsme obdrželi zprávy z nového domova "Klokánka" a také pár snímků. Kocourek Zefyros of Queen Bastet, alias Klokánek je velmi hravý a má se dobře.

 

 

(po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

 

Do vrhu "Z" od nové majitelky přidány dvě fotografie

Do Menu > Odkazy > Další prima odkazy jsem přidal několik odkazů, které nejsou vůbec kočkařské, ale z oboru umění. Jde o kapely produkující starý "dřevní" rokenrol, dále originální dixieland, folk, country a trampské písničky a v neposlední řadě umělkyni v oboru naivní umění, moderní obrazy, keramika a sochy. 

Komu se tento žánr také líbí, tak přeji příjemný poslech a pěkné pokoukání.   

Dnes se konala 1. STAR SHOW - mezinárodní výstava koček v Clarion Congress Hotelu v Praze 9, Vysočanech. Výstavy se také zúčastnil IC Zeus a získal svůj pátý certifikát CAGCIB a byl nominován do BIS, kde dostal společně s čtyřmi poraženými po jednom hlasu a vítěz získal hlasy dva. 

Tak dnes jsme trošku fotili společné sestavy našich rostoucích mladíků a přidali jsme fotografie Apollóna a Aithéra s maminkou Issou do rubriky Fotogalerie > Společné foto. Fotografie Issy s Áčkama jsou až dole. 

 

Issa s vrhem "A" (po kliknutí na obrázek se foto zvětší) 

1  
..  
7  
8  
9  
10  
11  
..  
16  
 
© JaDr 2008 admin