Queen Bastet * CZ - Abyssinian Cattery

Další prima odkazy

Nejen jídlem živ je člověk, ale také tím co má rád. Zařadil jsem sem i odkazy na kapely, hudebníky a umělce s kterými je radost posedět a s kterými se rád opět budu setkávat. 

 

Řazení odkazů je abecední. Kliknutím na obrázek (banner) se otevřou jejich webové stránky. 

 

Hudba mého mládí, takhle vypadal rock and roll v šedesátých letech. Kapela, která moc hezky hraje, nejen k poslechu, ale i k tanci. Prostě je to starej dobrej rokenrol.  

Muzika, kterou mám také moc rád. Kapela, která moc hezky hraje, ještě lepší se to ale pro mne poslouchá ..... no zážitek ..... jak si jen představuji. A navíc jsou z mého rodného kraje - však Rakovník je předměstí Lužné (hihihihi), kde jsem se narodil. Posuďte sami, copak v Rakovníku staví rychlík :-).  

Rád zde uvedu také mojí kamarádku, fotografku a spisovatelku knížek pro děti.  

Opravdu vyjímečná je Jitka Vrbová. Je asi kouzelnice, když její zpěv fascinuje všechny generace již pěknou řádku let. Zasvěcení jazzmani uznale pokyvují hlavou, jinde trampové křičí své "umí !!!". Je to prostě zpěvačka swingu a dovolím si vzít název jednoho jejího CD - jazzová stálice s šerifskou hvězdou.  

Výborný fotograf, cestovatel, milovník přírody a krásna, a báječný člověk. Kamarád s kterým rád posedím a pokecám. Mimochodem několik fotografií v mé fotogalerii různých koček je právě od něj. 

Jsem rád, že jsem měl tu čest osobně se poznat s těmito dvěma umělci. Kdopak nepoznal třebas Wabiho písničku "Rosa na kolejích". Je to z mého šálku kávy a proto se velmi rád zaposlouchávám do hudby, kterou tito umělci produkují. Často třebas za jízdy v autě mám puštenou jejich hudbu. Wabi si vybral jako spoluhráče opravdového kytarového mága, jak ho také často představuje a kterým Miloš opravdu je.

Když si chci poslechnout pěknou muziku z kategorie (kterou mám také moc rád) folk, country a trampských písniček tak se rád zúčastním některého z pořadů tohoto uskupení, případně si poslechnu něco z jejich repertoáru na CD. 

Nejen jídlem je živ člověk. Báječná umělkyně v oboru naivní umění a moderní obrazy, keramika a sochy.

 
© JaDr 2008 admin